Z tej strony Iza. Cieszę się, że mogę gościć Cię na mojej stronie.

Pewnie chcesz dowiedzieć się o mnie czegoś więcej?

A więc oto 3 podstawowe fakty: jestem szczęśliwą mamą wspaniałej córki. Kontakt z ludźmi to mój żywioł i niewyczerpane źródło inspiracji. Od lat spełniam się zawodowo w fotografii rodzinnej i okolicznościowej.

Czemu wybrałam tę drogę? Aparat wpadł mi w ręce w podstawówce. Relacjonowałam szkolne mecze piłkarskie i zatrzymywałam sportowe emocje na zdjęciach. To wtedy złapałam fotograficznego bakcyla. I postanowiłam, że dokumentowanie ważnych chwil będzie moim sposobem na życie.

Tak jest do dziś.

Odkąd zostałam mamą, na własnej skórze odczuwam, jak szybko płynie czas. Dlatego fotografia dziecięca i fotografia noworodkowa zajmują w moim sercu i działalności szczególne miejsca. Podobnie z resztą jak fotografia ciążowa. Kiedy realizowałam własną sesję ciążową, przekonałam się, czego przyszłe mamy potrzebują, jak się o nie zatroszczyć i co mogę im zaproponować. Odkryłam sposoby, by uchwycić na zdjęciach bijący od nich blask, radość, ekscytację, nadzieję i ogromną miłość.

Cóż mogę napisać? Uwielbiam patrzeć na szczęśliwych ludzi!

Jeśli więc szukasz fotografa z Radomska, Częstochowy i okolic (choć w zasadzie odległość nie ma znaczenia), a opowiedziane przeze mnie historie na zdjęciach znalazły Twoje uznanie, napisz do mnie. Z przyjemnością zatrzymam ważne dla Ciebie chwile i wspólnie stworzymy album pięknych wspomnień.